Stacja Demontażu

"Przekazując pojazd do Stacji Demontażu dbasz o ochronę środowiska naturalnego. "

Stacja Demontażu Pojazdów Wycofanych z Eksploatacji

pictureStacja Demontażu pojazdów mechanicznych ARPOL powstała w wyniku wielotniego doświadczenmia na rynku surowców wtórnych, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na legalne wyzbycie sie swojego wyeksploatowanego pojazdu.
Właściciel pojazdu może przekazać go wyłącznie do Stacji Demontażu która zapewnia bezpieczne dla środowiska i zdrowialudzi przetwarzanie tych pojazdów i powstających z nich odpadów.
Przekazując pojazd do Stacji Demontażu dbasz o ochronę środowiska Naturalnego. Należy pamiętać że decydując sie na dalszą odsprzedaż wyeksploatowanego pojazdu podejmujemy świadomy wybór narażania kolejnego użytkownika na utratę zdrowia a nawet życia!
Stacja Demontażu Pojazdów jest działalnością o uregulowanym sposobie funkcjonowania poprzez ustawę o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji, która w sposób szczegółowy określa prawa i obowiązki stron transakcji.
Zaiteresowanych odsyłamy do działu dokumenty do pobrania gdzie znajdziecie Państwo cały tekst ustawy. Bardzo ważną kwestią jest fakt że decydując się poza Stacją Demontażu na demontaż pojazdów, usówanie z nich wyposażenia, lub części do ponownego użycia narażacie sie Panśtwo na określoną przez ustawę karę, oraz że ciąży na właścicielu obowiązae ubezpieczenia pojazdu.

picture Aby przekazać pojazd do Stacji demontażu właściciel obowiązany jest okazać:

  • 1. Dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.
  • 2. Dowód rejestracyjny pojazdu oraz katrę pojazdu jeżeli była wydana lub inny dokument potwierdzający dane zawarte w dowodzie rejestracyjnym
  • 3.Dokument potwierdzający własność w przyoadku właściciela innego niż wpisany w dowodzie rejestracyjnym

pictureWłaściciel pojazdu może przekazać pojazd do Stacji Demontażu Pojazdów działając poprzez osobę upoważnioną na podstawie stosownego pisma upoważniającego którego wzór znajdziecie Państwo na naszej stronie w dokumentach do pobrania . W ramach oferowanych usług zapewniamy odbiór pojazdów własnym transportem autolawetą. Transport na terenie woj Kujawsko-pomorskiego gratis! Za przyjmowane do naszej stacji pojazdy płacimy Gotówką stosując możliwie najwyższe stawki dla zadowolenia klienta. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani oddaniem swojego wyeksploatowanego pojazdu do naszej Stacji Demontażu zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, a przedstawiciel naszej firmy skontaktuje sie z Państwem w celu przedstawienia naszej oferty. W ramach demontażu pojazdów prowadzimy również sprzedaż części używanych, które po weryfikacji są przekazywane do dalszej odsprzedaży. Z naszą ofertą części używanych możecie Państwo zapoznać sie w dziale części używane.

Zapraszamy do współpracy!

Dane teleadresowe

picture

Adres:      ul. Włocławska 89
                  88-230 Piotrków Kujawski
Email:       autozlompiotrkow.mtarkowski@wp.pl
Telefon:    54 265 46 28
Tel. kom.: 512 004 167

picture