Sprzedaż części

Nieustannie dążymy do rozwoju naszej firmy i zaspokojenia potrzeb naszych klientów.

Sprzedaż części

picture Wychodząc na przeciw wzrastającemu zainteresowaniu oraz potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż części używanych z przeznaczeniem do ponownego użycia.
Poza złomowaniem pojazdów prowadzimy sprzedaż części używanych z demontowanych pojazdów po uprzedniej ich weryfikacji przez wyspecjalizowany zespół fachowców.
Mamy Państwu do zaoferowania części z samochodów pochodzenia europejskiego wszystkich marek.
Potrzebujesz części do swojego samochodu zadzwoń pod nr 512 004 167 lub pisz autozlompiotrkow.mtarkowski@wp.pl - zaoferujemy konkurencyjne ceny. Dla stałych klientów stosujemy rabaty!!!
Części możecie Państwo odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy: 88-230 Piotrków Kujawski ul. Włocławska 89 lub wyślemy kurierem.
Gwarancją dopuszczalności części do ponownego użycia jest obowiązująca Stację Demontażu Pojazdów Mechanicznych Ustawa O Recyklingu Pojazdów Wycofanych z Eksploatacji z 2005 roku, Ustawa o odpadach z 2001 roku i ustawy zmieniające oraz rozporządzenia do ustaw.
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE NASZYCH PRACOWNIKÓW ORAZ KADRY KIEROWNICZEJ SPRAWIA, ŻE FIRMA ARPOL CIESZY SIĘ UZNANIEM KLIENTÓW, PARTNERÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW.
Zapraszamy

Dane teleadresowe

picture

Adres:      ul. Włocławska 89
                  88-230 Piotrków Kujawski
Email:       autozlompiotrkow.mtarkowski@wp.pl
Telefon:    54 265 46 28
Tel. kom.: 512 004 167

picture