Skup aut

HANDLUJ Z NAMI STARYMI AUTAMI

Stacja Demontażu Pojazdów Wycofanych z Eksploatacji

pictureW firmie ARPOL sprzedacie Państwoswoje auto bez względu na markę i stan techniczny ZA GOTÓWKĘ!!! Nie musicie Państwo tracić czasu i pieniędzy wystawiając na licytacje ogłoszenia, wystarczy skontaktować sie z naszą firmą telefonicznie pod nr tel 512-004-167 lub drogą mailową przesyłając formularz zgłoszeniowy a przedstawiciel naszej firmy Autoryzowanej Stacji Demontażu pojazdów skontaktuje sie z Państwem i przedstawi ofertę zakupu Państwa pojazdu. Wszystkich formalności dokonacie Państwo nie ruszając sie z domu.
Decydując sie na przekazanie auta do naszej Stacji demontażu otrzymacie Państwo zaświadczenie o demontażu na podstawie którego dokonacie wyrejstrowania swojego pojazdu w wydziale komunikacji, a także możecie Państwo ubiegać sie o zwrot nadpłaconej składki ubezpieczeniowej OC.
Jedyny legalny sposób wyzbycia sie waszego wyeksploatowanego pojazdu który uchroni Państwa od przykrych konsekwencji prawnych , będący w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, a co najważniejsze w trosce o zdrowie i życie ewentualnych przyszłych użytkowników wyeksploatowanego pojazdu.
Oto motto działania naszej firmy!!! Nie zwlekaj dzwoń pisz.

HANDLUJ Z NAMI STARYMI AUTAMI

Dane teleadresowe

picture

Adres:      ul. Włocławska 89
                  88-230 Piotrków Kujawski
Email:       autozlompiotrkow.mtarkowski@wp.pl
Telefon:    54 265 46 28
Tel. kom.: 512 004 167

picture